Memişli Köyü Ziyareti

“Beni seçmeseniz de ölünceye kadar size hizmet edeceğim”
Dr. Cüneyt Karaarslan, Çukurova’nın köylerinde projelerini anlatıyor, vatandaşın ekonomik sorunlarıyla ilgili de çözüm önerileri sunuyor
AK Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr. Cüneyt Karaarslan köy köy dolaşıyor, göreve geldiğinde ne tür hizmet vereceğini ayrıntılarıyla anlatıyor
AK Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr.Cüneyt Karaarslan, Çukurova’ya bağlı, Topalak, Araplar, Örcün, Dörtler, Memişli, Kaşoba, Pirili, Bozcalar ve Küçük Çınar köylerini gezerek, vatandaşlarla kucaklaştı. Dr.Cüneyt Karaarslan, gittiği her köyde köylüler tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanarak misafir edildi.
Ziyaretlerinde memlekete ve millete bir dava sevdasıyla hizmet etmenin tam zamanı olduğunu vurgulayan Karaarslan, “Ben bu duygularla, tertemiz ve dürüst bir geçmişi de alarak karşınıza geldim. Adımız gibi samimiyetle ve ak bir siyasetle karşınızdayım. 25 senelik göz doktoru olarak herkesin gözüne bakarken öncelikle gözleriyle ne demek istediğini anlamaya çalıştım. Çukurova’da Dr. Cüneyt Karaarslan’dan başka size hizmet etmeye gözü olan yok” dedi.
SEÇİLSEM DE SEÇİLMESEM DE VATANDAŞA HİZMETİ SÜRDÜRECEĞİM
Köylerde halkın sorunlarını tek tek dinleyerek çözüme ulaştıracağını ifade eden Karaarslan, “Bugün seçilsem de seçilmesem de vatandaşın her daim ölünceye kadar hizmetkârı olacağım. 25 sene ben sizlerin gözlerinin içine baktım. Siz de benim gözlerimin içine bakın. İnsanların gözünde eğer gülen gözü, sevgiyi, muhabbeti görüyorsanız, o insandan korkmayın” şeklinde konuştu.
ÇUKUROVALI’YA AZ FAİZLİ KREDİ
Kadınların yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerde kadınlara yönelik meslek kazandırma çalışmalarından bahseden Karaarslan, belediyede kurulacak kadın kooperatifi kuruluşuyla 19.000 liraya kadar mikro kredi verecek bir yapının temellerini oluşturduğunu söyledi. Karaarslan “Eğer nasip olur da biz sizin hizmetinize gelecek olursak Çukurovalı’ya az faizli kredi sağlamanın önünü açacak projeleri hizmetinize sunacağız” diyerek kadınlara müjde verdi.
OYUMUZU, GÜVENDİĞİMİZ KİŞİYE VERMELİYİZ
Dr. Karaarslan köy ziyaretlerinin ardından Şambayat Toki konutlarında adeta bir miting havasında karşılandı. Burada belediye başkanlığının yan gelip yatma yeri olmadığını vurgulayan Dr.Karaarslan, adaylık sürecinde nasıl yoğun tempoyla çalışıyorsa başkanlık döneminde de aynı şekilde çalışıp hizmet vereceğine söz verdi. Karaarslan, vatandaşın oyunu vereceği kişiyi parti gözetmeksizin seçtiğini ifade ederek, “Aslolan oyumuzu, kişiliğine ve kimliğine güvendiğimiz adaya, gönlümüzü verebileceğimiz kişiye vermektir. Eğer gönlümüzü kazanıp kalbimizin rızasını kazanıyorsa bir aday, bu meseleye yüreğini koymuş olması esas belirleyici unsurdur.İşte o zaman o aday, gerçek anlamda hizmet etmek için adaylığını koymuştur” diye konuştu.